IT DanışmanlığıIT danışmanlığı ile ihtiyacınıza göre dizayn edilen bir yapı ile hizmet veriyoruz.
IT Danışmanlığı ; Sunucu, switch, firewall, kısacası tüm sisteminizin yönetildiği, tüm çalışanlarınızın bilgisayarlarında yaşayacakları problemlere karşın yerinde ve/veya uzaktan destek verilen danışmaklık modelidir. Üstelik bu hizmet modelimizin en belirgin özelliği ise ihtiyacınız kadar destek almanızı sağlayarak sizleri gereksiz maliyetlerden kurtarmasıdır.

Soru Cevap

Talebiniz, yapınız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda profesyoneller tarafından sizlere destek sağlanan hizmettir.

Hizmetimizi farklı kılan en büyük avantaj flex bir yapıda olmasıdır. Hep büyümenizi umuyoruz fakat faaliyet azaltmanız gereken durumlar da olabilir. İşte bu noktada flex yapısı ile sadece ihtiyacınız kadar destek almanızı sağlıyoruz.

Prosedür ve profesyonellik ilkelerimiz gereği danışmanlık ve hizmet sözleşmelerimizi imzalıyoruz fakat biz " profesyonel dostluğa " inanıyoruz. Bu dostluğun ebedi olması adına var gücümüz ile çalışıyoruz.

Birebir destek olmadığımız CCTV, UPS, PDKS gibi konular olsa da, sizleri bilgilendirerek en doğru yönlendirmeleri yapıyoruz.

Ticari amaçlarla bir araya gelsek de öncelikli hedefimiz kaliteli, şeffaf ve değer üreten bir hizmet modeli geliştirmek. Bu sebeple ; kalitenin gerçek ihtiyaçların doğru ve optimum şekilde karşılanması ile sağlandığını düşünüyoruz. Yapınızı inceleyerek günlük / haftalık / aylık ya da uzaktan destek modelleri ile sizin için en uygun seçeneği belirliyoruz. Gereksiz ya da ek maliyetlerin önüne geçmeyi hedefliyoruz.

Sabit bir paket, sabit bir fiyat modellemesi ile ilerlemiyoruz. İhtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi analiz ederek maliyetleri en doğru ve en şeffaf bir şekilde oluşturuyoruz.

Güncel teknolojilere hakim, doğru bilgi ve doğru bütçe yönetimi ile tüm teknoloji süreçlerinizi yönetiyoruz!

Nereden başlamanız gerektiğini bilmiyor musunuz ?
Hemen bizi arayın, hızlıca tanışma toplantımızı planlayarak sizlere değer katmaya başlayalım.
Ücretsiz ihtiyaç analizi için bize ulaşın

info@techsupy.com+90 544 975 29 31